Pro kupující ze Sloveska mám slovenský účet pro platbu v EUR. Pokyny pro platbu v EUR vám přijdou na e-mail v potvrzení objednávky.

ŠKOLA HÁČKOVÁNÍ

Chceš zdokonalit své umění háčkovaní hraček? Nebo se teprve HÁČKOVAT CHYSTÁŠ?

Pak jsi tu SPRÁVNĚ!

Pokud se chceč naučit háčkovat úplně od začátku, navštiv mou ŠKOLU HÁČKOVÁNÍ na youtube kanále @HackujemesDione, který najdeš ZDE. Jedná se o sérii výukových videí, kde podrobně vysvětluji základní techniky háčkování úplně od začátku. Jak držet háček, přízi, jak začít a jak se dělají základní techniky háčkování.

škola_háčkování_Videa

Videa vycházejí z mých dlouholetých zkušeností výuky dětí i dospělých tváří v tvář, ale protože nemohu potka všechny osobně, rozhodla jsem se natočit tuto sérii, abych pomohla i těm, kteří nemají v okolí nikoho, kdo by je to mohl naučit. Pokud jsi to právě ty, tak budu moc ráda, pokud to se mnou zkusíš!

Nemáš ještě potřebný materiál do začátku a nevíš jakou přízi a jaký háček vybrat? Můžeš využit jednu z mých speciálně sestavených SAD PRO ZAČÁTEČNÍKY, které obsahují vše (až na nůžky), co do začátku potřebuješ, co je vhodné pro začátečníky a co ti umožní naučit se háčkovat a udělat si první jednoduché projekty. Všechny dostupné SADY PRO ZAČÁTEČNÍKY najdeš ZDE.

Níže na této stránce najdeš výuková VIDEA ze serie Jak na to!, kde se naučíš i pokročilejší techniky háčkování  (nejen) hraček! A které Ti odpoví na spousty otázek!

Nevíš, jak:

  • neviditelně ubírat?
  • nebo měnit barvu?
  • ukončit díl, aby to nebylo vidět?
  • sešívat díly k sobě?
  • zvládat pokročilejší techniky?

 Postupně budu přidávat další videa a články, abys mohla začít háčkovat hračky jako MISTR!

VŠECHNA MÁ VIDEA NAJDEŠ NA MÉM YOUTUBE KANÁLU @HACKUJEMESDIONE. Nezapomeň kanál odebírat, ať nepropásneš další videa!

CHYBÍ TI TU NĚJAKÉ VIDEO? Tak mi napiš a já ho natočím! Za podněty JSEM VŽDY ráda! Napiš mi na messenger, e-mail nebo instagram.

STAHOVACÍ SMYČKA - VIDEO

STAHOVACÍ SMYČKA, nebo též MAGICKÝ KROUŘEK... to je úplný základ pro háčkování hraček. Většina dílů se začíná stahovací smyčkou. Návodů na ní je spousta, teď Ti ukážu, jak jí dělám já. Tento způsob se mi osvědčil a používám ho už přes 13 let! Třeba se bude líbit i tobě! Více ZDE...

HÁČKOVÁNÍ ZA PŘEDNÍ A ZADNÍ NIT - VIDEO

Velmi často potřebujeme na hračkách vytvořit jiné struktury, nebo napojit vrstvy. K tomu pak využíváme háčkování krátkých sloupků za přední nebo zadní nit. JAK NA TO si ukážeme v dalším výukovém VIDEU. Více ZDE...

KRÁTKÉ SLOUPKY "X" nebo "V" - VIDEO

Víš, co jsou to "Véčka" a "Xka"? Jaký je rozdíl mezi krátkými sloupky háčkovanými do X a do V? Jaký způsob používáš ty? Vše se dozvíš v dalším videu z mé zatím "mini" série JAK NA TO! Více ZDE...

ZMĚNA BARVY PŘÍZE - VIDEO

Jak vyměnit barvu během háčkování do spirály, aby to nebylo vidět? JAK NA TO ti ukážu v krátkém videu. Více ZDE...

NEVIDITELNÉ SHÁČKOVÁNÍ (UBÍRÁNÍ) - VIDEO

Chceš, aby tvoje hračky byly dokonalé? Aby v nich nebyly po ubírání dírky, aby byl jejich porvch pěkný se stejnou struktorou? Pak musíš ovládat jednoduchou techniku neviditelného ubírání. JAK NA TO ti ukáže toto VIDEO! Více se dozvíš ZDE...